Press "Enter" to skip to content

Kvalitné a skvelé masaže

Senzuálne masáže bratislavatantra.sk sú unikátne typy masáží, vďaka ktorým sa klient dokáže uvoľniť tak, ako pri žiadnych iných aktivitách, činnostiach ani masážach nie. Senzuálne masáže sú zamerané na stimuláciu intímnych partií oboch pohlaví, vyhľadávanejšie sú však u mužov, pretože im zdravotne prinášajú množstvo benefitov. Nielenže tieto senzuálne masáže pomáhajú predchádzať rôznych nepríjemným ochoreniam sužujúcim mužskú populáciu, ale i dokážu zmierniť priebeh už aktívne sa rozvíjajúcemu nepríjemnému ochoreniu. Caro senzuálnych masáži spočíva práve v tom, že ako jeden z druhov erotických masáží nemá vopred stanovený presný postup, program, striktne zadané body, ktorým sa má masérka alebo masér venovať a po akú dlhú dobu a pri použití akého tlaku.

masaze

Práve to, že nič takéto v erotických masážach prakticky nejestvuje, je to, čo dodáva masážam jedinečný nádych. Klasická masáž vám nikdy nedokáže dopriať takého uvoľnenie, eufóriu, harmóniu a pocit radosti zapríčinenou uvoľňujúcimi sa endorfínmi, pretože pri klasických masážach sa žiadny z masérov nevenuje intímnym partiám, pričom práve tie sú veľmi dôležité.

masaz

Od toho sú tu masáže erotické a masérky a maséri, ktoré túto prácu odvedú. Senzuálne masáže sú stimulujúce masáže a celkovo program senzuálnych, párových, tantrických, nuru masáží je veľmi intímny, pomalý, podmaňujúci, zvodný, v prítmí a so sviečkami, za počúvania klasickej pomalej tantrickej hudby, ktorá má svoje korene v starovekej Indii. Masérka i maséri sa vám budú venovať od prvej chvíle, kedy prekročíte prah salóna až do chvíle, kým z neho neodídete. Budú vás mať pod dozorom nech sa deje čokoľvek. Nebojte sa zveriť do ich starostlivých rúk a zažite krásne, nové, dokonalé pocity a jedinečné prepojenie všetkých aspektov vašej existencie; tela, duše, mysle, ducha, nehmotného tela, vesmíru.