Press "Enter" to skip to content

Neobvyklé sexuálne praktiky

Okrem klasických, všeobecne obľúbených a najviac známych sexuálnych praktík sú tu aj také, ktoré môžeme označiť ako menej tradičné alebo neobvyklé. Ako sa vraví: “ Koľko ľudí, toľko chutí“. Preto ak sa aj niektorá alebo dokonca všetky z týchto praktík budú zdať niekomu zvláštne, iný v nich možno nájde svoje tajné erotické prianie. Každopádne tieto sexuálne techniky existujú a okrem viac známych techník sex ponuky Privatportal ponúkajú tiež rôzne fetiše. Môže ísť teda o praktiku inú, ako je známy misionár či klasika. A tých bizarných praktík je pritom skutočne veľa, no budeme sa snažiť zhrnúť tie, ktoré z nejakého dôvodu pôsobia z určitého pohľadu najzaujímavejšie. Hoci samozrejme, ako už bolo povedané, nie každému budú po chuti. No iným možno áno. Určité percento ľudí predsa tieto aktivity praktizujú vo svojom intímnom živote alebo ich vyhľadávajú v ponukách na sex. Skúsme si preto niektoré z nich zhrnúť:

Nahé ženy, lesby

Bisexualita

Možno skôr než o fetiš ide v tomto prípade o túžbu mať sex s oboma pohlaviami. V podstate nehľadiac na pohlavie, ide o túžbu po normálnych sexuálnych praktikách. Všeobecne si myslíme, že k bisexualite majú bližšie ženy ako muži. Ale dobre vieme, že pribúda aj čoraz viac chlapov s podobnou túžbou. Ide o tú chuť skúšať sex s rôznymi osobami, a to aj so ženským aj mužským pohlavím. V oboch prípadoch dokážu títo ľudia zažiť kvalitný orgazmus. Väčšinou ľudia s touto potrebou praktizujú aj takzvanú „trojku“ alebo ju aspoň obľubujú vo svojich predstavách.

Zviazaná žena

Voyeur

Je to praktika alebo človek, ktorý sa rád pozerá na sex druhých. Je to pre neho natoľko intenzívny zážitok, že sa pri ňom dokáže samouspokojiť. Môže ísť o tajné sledovanie, ale aj o sledovanie súložiaceho páru v tej istej miestnosti.

Sado – maso

To sa delí na ľahké alebo tvrdé. Osoby si v tomto prípade v intímnom živote ubližujú či už psychicky alebo slovne. Prevažne sa pri tom používajú aj rôzne erotické pomôcky a hračky.