Press "Enter" to skip to content

Energia tantrizmu

Nuru masáž a celkovo všetky obdoby masáží spadajúce pod indické náboženstvo tantrizmu majú zázračnejšie účinky, akoby sa mohlo na prvý pohľad zdať. Vychádzajú z umenia zjednotenia tela a mysle, ktorú využívali ľudia už vo veľmi dávnych dobách. Rozdiel bol v tom, že kedysi tajomstvá správneho prevedenia tantry poznalo len zopár,,bohom vyvolených´´ a tieto postupy boli držané v tajnosti pred okolitou verejnosťou a dbalo sa na ich správne prevedenie. Ľudia chceli spoznať čaro tantrizmu, jeho liečivých vlastností a umenie jeho aplikovania na iných ľudí, no jednoducho nemohli.

tantra

Dnes, keď sú tantrizmus a tantrické masáže prístupné každému, ľudia o ne, naopak, nemajú záujem. Prirovnávajú ho totiž k erotickým službám, a tak sa ho stránia, pretože,,čo by iní povedali´´. Pritom tantrické masáže sú to najlepšie, čo si môžete dopriať. Je to liek na utrápenú dušu, unavené, prepracované telo i preťaženú psychiku. Techniky tantry sú oslobodzujúcim všeliekom, avšak veľmi nedoceneným, odsudzovaným či prehliadaným. Tantrické masáže a pod ne spadajúce nuru masáže, senzuálne, párové a iné sú jednoducho zaškatuľkované ako zvrhlé, nechutné a možno pre niekoho aj zvrátené.

masážny olej

Pritom sa jedna o klasické masáže nesúce sa v znamení nahoty, vonných sviečok a blízkeho kontaktu telo na telo, ktorý tantrizmus berie ako prirodzenú, bohu milú činnosť. Nejedná sa o pohlavný styk! Uspokojovaný je klient zo strany masérkiných naolejovaných rúk či tela, v prípade obojstrannej masáže ide výlučne o výmenu a oplácanie energie tomu druhému, dotyky a blízky kontakt, neprebieha súlož, tak, ako si to mnoho ľudí myslí. Tantrické salóny reálne nie sú iným názvom pre verejné domy, ako má mnoho ľudí zaškatuľkované. Tantrické salóny sú luxusné miesta nasiaknuté spiritualitou pretrvávajúcou energiou. Či už prijímanou alebo odovzdávanou.