Press "Enter" to skip to content

Najlacnejšie krtkovanie potrubí v Pezinku

Sme spoločnosť AB-krtkovanie a v Pezinku a jeho okolí Vám ponúkame službu krtkovania potrubí. Krtkovanie Pezinok je spôsob čistenia potrubia rôznych priemerov. Využite možnosť elektromechanického čistenia potrubia, ktoré má svoje nepopierateľné výhody. Ide o ekologický spôsob čistenia, nakoľko odstránenie nečistôt realizujeme prostredníctvom kovových špirál. Tie sú zavedené do potrubného systému a mechanicky odstránia všetky nečistoty, usadeniny a spriepustnia prípadné upchaté miesta v potrubí. Veľmi obľúbené je aj vysokotlakové čistenie potrubí.

pokazené wc

Tento spôsob čistenia je vhodné zvoliť vtedy, ak chcete perfektne vyčistiť dlhý úsek potrubia. Vďaka vysokému tlaku vody, ktorý dostaneme do potrubia, budú spoľahlivo odplavené nánosy špiny a potrubie bude plne zregenerované a funkčné. Ak si nie ste istý, kde presne nastal problém vo Vašom potrubí, môžeme to zistiť absolútne presne pomocou TV monitoringu potrubí. Kamerový systém, ktorý bude zavedený do vnútra potrubia, odhalí lokáciu problému a aj jeho charakter. Podľa výsledkov z TV monitoringu tak budeme vedieť zvoliť ideálnu metódu čistenia pre Vaše potrubie.

batéria umývadla

Všetky naše služby sú Vám v Pezinku a okolí k dispozícii za najlepšiu cenu. Náš personál sa skladá zo skúsených zamestnancov, ktorí majú profesionálny prístup k svojmu povolaniu. Taktiež naša firma AB-krtkovanie disponuje modernou technikou, ktorá nám pomáha dosiahnuť vynikajúce výsledky za krátky čas. Okrem krtkovania potrubí, kanalizácie, dažďových zvodov a pod., Vám ponúkame aj naše inštalatérske služby. Neváhajte nás zavolať k Vášmu problému ihneď, ako nastane. Naše služby sú Vám totiž k dispozícii nonstop. Rýchlo a za skvelú cenu Vás zbavíme Vášho nepríjemného problému napríklad s upchatým WC odtokom, či kuchynským drezom. Zavolajte nám na telefónne číslo +421 940 367 897 a my s radosťou prídeme za Vami, pričom Vás to nebude stáť nič navyše, nakoľko si za dopravu neúčtujeme žiadne doplatky.