Press "Enter" to skip to content

Útulný zelovoc

Vlastníte zelovoc a pri poslednej inventúre ste zistili, že by sa vám hodili nové plastové prepravky na zeleninu a ovocie, pretože tie čo máte už dosluhujú? Už nemusíte stráviť hodiny hľadaním nových a kvalitných prepraviek, ktoré by spĺňali všetky vaše kritéria. Schoeller Allibert má presne to čo potrebujete.

zelovoc

Prepravky na zeleninu a ovocie, ktoré:

  • Spĺňa všetky potrebné normy a hygienické štandardy.
  • Sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu, vďaka ktorému vám prepravka vydrží dlhé roky.
  • Má vysokú nosnosť, takže sa nemusíte báť, že sa vám zlomí počas manipulácie a zničí zeleninu alebo ovocie.
  • Máte k dispozícií v rôznych rozmeroch a výškach, prípadne vám firma Schoeller Allibert vie spraviť prepravky na mieru podľa vášho želania.
  • Sú vyrobené tak, aby uskladnené ovocie a zelenina ostali čo najdlhšie čerstvé.
  • Majú ľahkú manipuláciu, a keď sú prázdne dajú sa ľahko zložiť, aby vám nezaberali veľa miesta a ľahko sa dali preniesť.
  • Môžete uskladniť v interiéri ale aj v exteriéri, pretože sú vyrobené tak, aby zvládli rôzne poveternostné podmienky.

prepravky

Myslíme si, že investovať do nových prepraviek sa vždy oplatí. Okrem toho, že vám ovocie v našich prepravkách vydrží dlho čerstvé, dostane váš zelovoc nový šmrnc. Ako dobrý obchodník sami dobre viete, že oko nakupujúceho je ostré a kritické. Ak zákazník príde do takého obchodu, kde je čisto, poriadok, čerstvé potraviny, rád si odtiaľ niečo kúpi. Dokonca väčšinou sa rozhodne zaplatiť aj väčšiu cenu a nakúpiť v obchode, kde je všetko nové moderné, čisté a pekne upravené. Pretože sa v takomto obchode bude cítiť príjemne a dobre, a všetko ho bude lákať. Jednoducho takí sme. To je psychológia reklamy. Buďte takým obchodníkom aj vy a zvýšte váš predaj. Niekedy vaša investícia nemusí byť veľká, aby ste takéto niečo dosiahli. Obyčajné nové plastové prepravky dokážu spraviť veľa.