Press "Enter" to skip to content

Vzrušenie, príjemné dotyky a atmosféru ponúka tantra masáž

Prežiť vzrušujúce chvíle pri masáži, ktorú vykonáva šikovné a pekné dievča v príjemnom prostredí, kde znie hudba a atmosféru dopĺňajú aj exotické vône, je vrcholom slasti a túžbou mnohých z nás. Nie je to však nemožné, každý, kto má záujem o tento zážitok, ho môže aj reálne zažiť, stačí sa len objednať.

Šikovné ruky dokážu zázraky

Internet je plný ponúk najrozličnejších služieb, medzi nimi sú aj tantrické masáže. Oproti klasickým masážam sú však oveľa vzrušujúcejšie, pretože je možné, aby ste si nechali pomasírovať aj intímne partie tela, tie nazývame aj masážami lingamu. Po príchode do salóna sa vás ujme vybratá masérka, ponúkne vám masaz lingamu čaj alebo kávu, samozrejmosťou je možnosť osprchovať sa a prezliecť do sárongu, až tak je možné pristúpiť k samotnému rituálu masáže.

Pri vypĺňaní objednávky si určujete aj druh masáže, o ktorý máte záujem. K množstvu ponúkaných druhov patrí napríklad klasická, special, couple, magic či masáž lingamu, ktorá je mimoriadne vzrušujúca. Základ tvorí masírovanie nielen celého tela, ale aj intímnych oblastí, ktoré je také vzrušujúce, že môže skončiť až vyvrcholením. To je však normálne. Tantrická masáž je v podstate spojením telesnej a duševnej stránky človeka do harmonického celku, ale spôsob, akým to dosiahneme, je mimoriadne príjemný.

Pekná a šikovná masérka dokáže zázraky

V salónoch pracujú masérky, ktoré sú na profesionálnej úrovni a dokážu doslova divy, k tomu využívajú ruky, nohy, prsia či celé telo, šikovnými pohybmi sa s vami pomaznajú, dotýkajú sa vás na intímnych miestach a privedú vás k vyvrcholeniu. Zažijete pritom pocity je plné rozkoše a slasti. Do salóna však nemajú prístup ľudia s vírusovými alebo kožnými chorobami, či v podnapitom stave.

Po skončení tantrickej masáže sa zákazník opäť môže osprchovať, trocha si oddýchnuť v polohe ležmo a nasať pritom celú atmosféru či všetky zážitky. Pri odchode sa s ním rozlúčia namaste rituálom a malým darčekom, ktorý je poďakovaním za prejavenú dôveru.