Press "Enter" to skip to content

Matcha čaj v kapsuliach

Kapsulový kávovar Nesspresso vám určite nemusíme predstavovať. Možno, že aj vy máte jeden doma, alebo rozmýšľate o jeho kúpe. Nessperesso je jednou z popredných firiem, ktoré ponúkajú kvalitnú kávu z celého sveta v ich šikovných kapsulkách, ktoré len hodíte do kávovaru a za pár minút máte chutnú kávu bez práce ako z kaviarne. totalvital.sk má pre vás skvelú správu! U nás nájdete kapsulky do Nesspresso aj s obľúbeným zeleným práškovým čajom Matcha. Náš práškový zelený čaj matcha z kapsulky si môžete urobiť klasicky ako čaj, pomocou horúcej vody a tlaku z kávovaru, alebo ako matcha latte alebo capuccino z dodaním horúceho alebo napeneného mlieka.

matcha nápoj

Vďaka rýchlej príprave kávovaru Nesspresso a kvalitnom zelenom matcha čaji od nás si môžete vychutnať skvelý zdravý nápoj a užiť si chvíľku pohody a relaxu po celom dni v práci napríklad pri dobrej knihe alebo pri nejakej zábavnej komédii alebo žánru, ktorý máte radi. Jednou šálkou zeleného Matcha čaju robíte popritom niečo aj pre vaše zdravie. Naše kvalitné Bio matcha čaje majú v sebe obsiahnuté všetky drahocenné a liečivé látky klasického zeleného čaju ako aj antioxidanty, ktoré napomáhajú proti oxidatívnemu stresu. Vďaka každodennému pitiu zeleného matcha čaju sa zlepší aj vaša koncentrácia a pamäť a vaša pokožka bude vyzerať mladšie a hydratovane.

matcha

Okrem toho zelený čaj pomáha aj pri činnosti srdca a znižovaniu zlého LDL cholesterolu. Pomáha znižovať hmotnosť a spomaľuje starnutie buniek vo vašom tele a tiež pomáha pri zlepšovaní imunity organizmu. Takže by sa dalo povedať, že je to zdravší variant kávy a rovnako chutný, aj keď nesmie zabudnúť ani na plno pozitívnych účinkov kávového nápoja na organizmus. Ale nie je na škodu tieto dva nápoje občas prestriedať. Vďaka Nesspresso kávovaru a nášmu kapsulovému BIO Matcha čaju Nespresso https://www.totalvital.sk/bio-matcha-caj-nespressor-superfood-quality-10kapsul máte vlastnú čajovňu u vás doma.