Press "Enter" to skip to content

Profesionálne upratovanie v Poprade

Žijeme v uponáhľanej dobe, kedy je ťažké nájsť si čas pre seba, rodinu a priateľov. V práci trávime podstatnú časť dňa a veľa času nám zaberá aj starostlivosť o domácnosť. Upratovanie bytu, domu alebo kancelárie je nie veľmi obľúbenou činnosťou mnohých z nás, no pre zdravé prostredie je hygiena a poriadok nevyhnutná. My však prichádzame s možnosťou, ako si môžete aspoň trochu času ušetriť na príjemné aktivity a stretnutia s Vašimi blízkymi. Upratovanie totižto môžete zveriť do rúk profesionálom. V Kežmarku, Poprade, Vysokých Tatrách a v Spišskej Novej Vsi máte možnosť využívať upratovacie služby spoločnosti Grant. Grant, upratovací servis má ako svoju prioritu spokojnosť svojho klienta.

čistič

Výsledky upratovania a čistenia tejto spoločnosti sú na najvyššej úrovni. Poskytujú upratovanie Poprad, počas ktorého dochádza k precíznemu vysávaniu kobercov, utieraniu nábytku, vysávaniu čalúneného nábytku, lešteniu hladkých a sklenených plôch, utieraniu prachu, vynášaniu smetí a umytiu smetnej nádoby. V prípade objednania si upratovania kancelárie je samozrejmosťou, že sa pracovníci spoločnosti Grant postarajú o hygienickú čistotu toaliet, ale aj kuchynky. Nezabúdajú ani na doplnenie hygienických potrieb, ako napríklad toaletného papiera, či mydla na ruky.

vysavač

Službu upratovania môžete využiť jednorazovo, ale aj pravidelne. Upratovanie môže byť realizované u Vás doma, ale môžete si objednať aj upratovanie kancelárií, či iných pracovných priestorov. Služby spoločnosti Grant, upratovací servis zahŕňajú aj ďalšie druhy čistenia priestorov. Ide napríklad o čistenie kobercov profesionálnou technikou, chemické čistenie podláh, extrakčné čistenie čalúneného nábytku, strojové čistenie priemyselných podláh, ale aj umývanie okien. Dohodnite si službu upratovania alebo čistenia presne podľa Vašich potrieb na telefónnom čísle +421 905 357 249.