Press "Enter" to skip to content

Čistá myseľ a oddýchnuté telo môže podávať vysoké výkony počas bežného života

Mať sa rád a venovať dostatok pozornosti svojmu telu či mysli je normálne, priam dokonca žiaduce, aby sme mali zdravé sebavedomie, čo je základný predpoklad na spokojnosť so sebou samým. Ak nie sme s niektorou oblasťou svojho života spokojní, chýba nám vyrovnanosť, prejaví sa to na našom zdraví a psychickej pohode. Urobiť niečo pre seba nie je žiadne sebectvo, práve naopak, iba spokojný a vyrovnaný človek môže rozdávať radosť a podávať aj dobré výkony v práci, pretože sa netrápi vlastnými starosťami, ale venuje sa tomu, čo je nutné. Aj prekonávanie životných prekážok a ťažkostí ide v psychickej pohode oveľa ľahšie. To môžete dosiahnuť, ak si vyskúšate pôsobenie tantrickej masáže na vlastný organizmus, aby ste vedeli pochopiť rozdiel a pocítili jej účinky.

Sporo oblečená žena je dostatočne vzrušujúca

Privítanie v masážnom salóne je pozdravom „namaste“, po ňom nasleduje sprcha a rituál sa začína v priestore, kde je príjemná atmosféra vďaka relaxačnej hudbe a exotickej vôni. Tantrické masírovanie má tantra veľa druhov a typov, vybrať si môžete podľa seba a svojich túžob, či chcete zažiť niečo magické alebo klasické či sa cítite na prežitie vzrušenia pri trocha erotickejších typoch masáže, napríklad pri masírovaní lingamu, teda intímnych partií tela.

Masáž sa nerobí bez masážnych pomôcok

Masérky sú šikovné, pekné a vedia, čo urobiť, aby vás dostali do stavu vzrušenia a rozkoše, akú ste možno ešte nezažili. Na masírovanie používajú aj masážne oleje či gély, ktoré pocit vzrušenia ešte znásobia. Vaša myseľ tak aspoň na chvíľu dokáže zabudnúť na problémy bežného dňa a spolu so zrelaxovaným telom sa zresetuje, naberiete nové sily a budete pozitívnejšie nazerať na svet. Pri odchode zo salóna opäť zaznie pozdrav namaste a vy budete odchádzať s malým darčekom ako formou poďakovania za vašu dôveru. Najväčším darčekom však pre vás bude vaše zrelaxované telo a zresetovaná myseľ či splnené želanie prežiť vzrušujúce chvíle nabité erotikou.