Press "Enter" to skip to content

Mikiny trochu inak

rovnako u pánskeho osadenstva ako aj u dám, ktoré mikiny v dámskom prevedení jednoducho milujú. Prečo sú také obľúbené? Pretože sa v kvalitnej mikine cítite komfortne, v chladnom počasí zahrejú a sú veľmi pohodlné takže na všetky aktivity vo voľnom čase je tento druh oblečenia ako stvorený. No nakoľko https://www.skepticalscience.com/arg_sk_climate_models.htm sa aj mikiny začali prispôsobovať trendom súčasným už dávno neplatí, že sú určené len na voľný čas či športovanie.

tmavá mikina

Hlavne v prípade dám prešli mikiny rôznymi štýlmi tak, aby ich mohli s radosťou nosiť kedykoľvek a kdekoľvek. Preto nie je výnimkou, keď sú mikiny rôznych druhov súčasťou aj elegantným outfitov alebo ich dámy nosia pokojne aj do práce či rôzne iné príležitosti. Stačí siahnuť po mikine, ktorá zodpovedá miestu na ktoré sa chystáte a o trendy komfortný outfit máte postarané.

Najobľúbenejším variantom u dám je nepochybne predĺžená mikina na zips, ktorá sa hodí takmer ku všetkému, čo samozrejme závisí aj od farby ktorú zvolíte. Napríklad čierna je ideálna takmer na všetky príležitosti, pôsobí veľmi elegantne a nepokazíte ňou žiadny outfit a aj napriek tomu že budete mať na sebe mikinu Váš celkový výzor bude dokonalý. Nikdy nie je na škody mať vo svojich šatníkoch tento druh mikín v neutrálnych farbách, pretože veľakrát zachránia Vašu bezradnosť keď si naozaj neviete rady s tým, čo na seba.

mikina s kapucňou

My z Big Star veľmi dobre vieme čo majú dámy najradšej a v čom sa cítia najlepšie, preto u nás na bigstarjeans.sk nájdete aj tieto prekrásne dámske predĺžené mikiny na zips, vyrobené z vysokokvalitných pohodlných materiálov tých najnovších trendy strihov, ktoré Vás dostanú. Nájsť si „tú svoju“ býva niekedy zdĺhavé, no naša ponuka Vás presvedčí o tom, že to tak vôbec byť nemusí a že skutočne existuje miesto, na ktorom nájdete všetko svoje obľúbené oblečenie pekne pohromade.