Press "Enter" to skip to content

A v čom zasielate cennosti alebo produkty vy?

Zasielanie balíkov a zásielok sa už u nás veľmi rozšírilo. Kedysi sme vedeli poslať zásielku iba cez poštu,no dnes je už viacero možností. Vzniklo mnoho kuriérskych spoločností, ktoré naše zásielky doručia tam, kam potrebujeme. Posielať môžu jednotlivci a, samozrejme, aj firmy. Balíky tak dorazia tam, kam je potrebné aj na druhý deň. Zasielanie sa tak zrýchlilo a zefektívnilo. Napomohol tomu aj rozmach internetu a internetového obchodu, ktorý sme mohli za posledné desaťročie zaznamenať. Zvlášť počas pandémie nárast internetového obchodu vzrástol, keďže často nebolo možné nakúpiť si klasickou osobnou formou.

obálky

Online nákupy sú veľmi pohodlné, nemusíte míňať energiu na obiehanie predajní a obchodov, najmä keď hľadáte niečo konkrétne. Stačí zadať svoj dotaz na produkt do vyhľadávača a prezerať si ponuku online. Tovar vám potom príde až domov, alebo si ho pokojne môžete nechať poslať do práce. Na posielanie produktov alebo cenností sa často používajú najmä bublinkové obálky. Sú vystlané ochrannou bublinkovou fóliou a tak sa obsah zásielky nerozbije alebo nepoškodí. V ostatných prípadoch, kedy sa predmety a tovar do bublinkovej obálky nezmestia alebo sú naozaj oveľa väčších rozmerov sa používajú papierové krabice.

bublinková obálka

Do bublinkovej obálky sa však dá umiestniť naozaj všeličo a pretože sa vyrábajú bublinkové obálky rôznych rozmerov, zmestí do nich napríklad aj textil alebo kusy oblečenia, knihu alebo dokumenty, ktoré by sa nemali pokrčiť a poškodiť. Potom už len stačí všetko zalepiť, nalepiť štítok s adresou a číslom zásielky a odovzdať na expedíciu. Zakúpte si bublinkové obálky tiež online a pokiaľ budete kupovať balenie s väčším počtom kusov, nákup bude rozhodne výhodnejší. Môžete potom posielať objednávky zo svojho eshopu alebo iné dokumenty, reklamné predmety, ponuky a podobne chránené v pevnej a vystlanej obálke.