Press "Enter" to skip to content

Cítite sa nesvoj? Nechajte sa vyliečiť tantra masážou!

Občas to príde na každého. Či už na človeka, ktorý pracuje fyzicky, na človeka, čo pracuje v kancelárii, tak aj na nezamestnaných, čo zas majú iné starosti s úradmi a podobne. Skrátka na nás doľahne telesná ako aj psychická únava a vtedy je dôležité poznať spôsoby, akými sa dokážeme opäť postaviť na nohy. U každého z nás to môže byť niečo iné, ale vo všeobecnosti je prospešná odborná masáž.

A niektoré z nich naozaj nemusia liečiť len fyzickú bolesť, ale prinesú takisto psychický úľavu a emočnú slasť. Hlavne v prípade, ak vravíme o tantrickej masáži.

plamienok, masážne pomôcky

Túto nemusíme navštíviť, resp. podstúpiť len vtedy, ak nás bolí nejaká časť tela. Pretože účinky tantrickej masáže ocení naozaj každý, kto hľadá potrebné uvoľnenie. A to v tomto prípade prichádza následkom originálnej techniky, ktorá pracuje s vašou sexuálnou energiou. Konkrétne do podoby, aby sa odstránili zadržiavané telesné, emočné a erotické bloky. Je to citlivá, ale zároveň intenzívna senzuálna masáž.

Počas týchto originálnych postupov cítite, ako prichádza k postupnému odstráneniu spomenutých blokov, no zároveň cítite prísun nových životných síl. V stručnosti povedzme, že sa pri senzuálnych dotykoch pracuje so životnými energiami. Aby bol tento efekt čo najúčinnejší, je potrebné nadviazať kontakt a následne jemne pracovať so sexualitou. To okrem nahoty so sebou prináša napríklad intenzívne dotyky v oblasti intímnych partií.

masáž chrbta

Teraz sa asi pýtate, a kde môžem takýto pôžitok zažiť na vlastnom tele? Odpoveďou je tantra bratislava https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/, čiže služby dostupné v našom hlavnom meste.

  • Salón, ktorý sa orientuje na poskytovanie jedinečných tantra masáží a má k tomu prispôsobené všetky potrebné náležitosti, vrátane čistých súkromných priestorov a príjemného personálu. Pod personálom si môžeme predstaviť sympatické masérky, ktorým okrem šarmu nechýba potrebná skúsenosť s poskytovaním senzuálnych dotykov, čo budú prinášať požadovaný účinok.