Press "Enter" to skip to content

Aj vy radi nosíte skinny džínsy?

Takmer každá žena miluje módu, rada sa pekne oblieka a cíti sa dobre a sebavedomo. Starať sa o seba, na tom nie je nič zlé. Ženy to milujú, keď si môžu kúpiť niečo módne, vkusné, pekné a navyše, čo sa hodí práve pre ich postavu a jej tvar. Niekto si môže obliecť takmer hocičo, no iná dáma zase musí vyberať strihy, ktoré jej sadnú a v ktorých vyzerá naozaj skvelo. Či už patríte k prvej alebo druhej skupine, skinny džínsy sa hodia každej žene. Zvýraznia nohy a ženské krivky, nech už je tvar vašej postavy akýkoľvek. Ide už potom len o to, čo k nim nakombinujete, aby bol celkový efekt a vzhľad výnimočný a perfektný. Navyše sa budete cítiť dobre.

džínsy

Štíhlym ženám sa hodí takmer čokoľvek, môžu si vyberať spomedzi rôznych strihov a kombinovať ich. Väčšia výzva je tam, kde treba niečo mierne skryť alebo znenápadniť, prípadne zvýrazniť jednu časť a zakryť inú.

Napríklad, pokiaľ chcete viacej predĺžiť nohy a prípadne aj zakryť oblasť pásu a brucha, siahnite po džínsoch s vysokým pásom. Nohy opticky predĺži a dokáže pekne zúžiť opticky i pás. Ak potrebujete a cítite sa tak lepšie, zvoľte voľnejší a rovno strihaný top, ktorý nerovnomernosti v oblasti pása a prípadne brucha ešte lepšie zakryje, najmä aj je dlhší. Môžete ho prípadne voľnejšie vpredu zapásať.

skinny džínsy

Pokiaľ máte trochu objemnejšiu postavu, voľte si džínsy v tmavších farbách a hladkom prevedení, bez vzorov, bez efektov, flitrov, výšiviek a podobne. Budete vyzerať lepšie a aj cítiť sa lepšie. Tmavé farby pekne opticky zúžia postavu a dodajú vám sebavedomie. Takto môžete komfortne kombinovať svoje outfity a skúšať, čo sa vám najviac bude hodiť. Určite existuje aj mnoho rád o tom, aké strihy a tvary šatstva sa hodia pre ktoré tvary a typy postavy u dám. Je to výborné vedieť, čo postave ešte viacej bude lichotiť. Niet nad to, cítiť sa dobre a sebavedomo v každom svojom outfite.